Ebanormaalne villapesu


Tegelikult vist ikka ei ole ka… Nimelt pesin pesumasinaga villa. Ema tahtis lammaste kõhualuse ja määrdnud villa minema visata – et pole mõtet panustada sellise ülimäärdunud ja lühikesekiulise villa mitmekordsele pesule. Ja siis mul torkas pähe, see on hea täitematerjal. Näiteks selle kiisu ma täitsin villaga. Nagu nii on mõttes veel mänguasju kududa ja siis oleks hea, kui täitekraam omast käest võtta.

Aga laisk nagu ma olen, ei viitsinud käsitsi jamama hakata. Panin õhtul villad sooja vette likku – no see vesi muutus hetkega porikarva – ja lasin öö lihtsalt seista. Hommikul pigistasin kuivemaks ning jaotasin portsude kaupa padjapüüridesse. Seejärel kogu kupatus pesumasinasse ning 2 korda 40 kraadise villapesutsüki läbimise järel sain oma katsetuse kuivama sättida.

Nagu pildi eesosas näha, siis neid uriinist läbiimbunud kollaseid tutte pesumasin valgeks ei teinud, kuid ülejäänu on vägagi ilusa puhta-lamba-tooniga.

Kuivama sättides noppisin padjapüüris tekkinud kompsu lahti, et õhk paremini ligi pääseks ja vill kuivada saaks. Üks suurem prahi väljanoppimine tuleb enne täitematerjalina kasutuselevõttu siiski teha, muidu hakkab toode torkima.

Aga nüüd on tegutsemises kindlus olemas ja võib järgmise partii masinasse pista.

Üks mõte “Ebanormaalne villapesu” kohta

  1. Heli

    Aga pane Vanishit ;).
    Tegelt see villa masinapesu on juba vana teema, Riga masinaga on kõige ohutum. Vill sisse, lased 3-4 tiiru keerelda ning siis vill välja. Minu meelest ema pesebki nii.

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s