Tikkimisest


Rootsipõimingus rätt


ei, ikka põimimisest – Rootsi Põimingust, mida ma käisin juba novembri algul õppimas. Eks ta vana võlg ole (punastan), aga no kuidagi ei saanud neid puuvillasest lõimelõngast kootud pitse külge õmmeldud.

Eks ma värvidega üle pingutasin. Kui juba võtta üks värviüleminekutega lõng, pole neid erinevaid värve rohkem vaja – läks liiga kirjuks kätte ära. Aga ega enne teada saa, kui järele pole proovinud :D.
Nondele potsikutele tahtsin midagi vahele teha. Kaasa antud mustrinäidistes ühtegi sobivat ei olnud, leiutasin midagi siis ise…

Potsikute vaherida

Teravatipuliste rombide asemel oli soov saada pehmemaid ja laugjamaid – need õnnestusid Kadri näpunäidete abil väga ilusti.

Tömpide tippudega rombid

Kogu mu põiming mahub siia pildile

Kogu põiming

Kahjuks ma põimimispisikuga ei nakatunud, aga olen ära ütlemata rahul, et Kadri käe alla põimimise selgeks sain. Meistri näpunäidete abil muutus raketiteadus täiesti teostatavaks käsitööliigiks ja iial ei või öelda, et ei iial enam :D.

Advertisements

10 thoughts on “Tikkimisest

  1. Meeli Post author

   Aitäh! Ma ise suti konservatiivne, seetõttu pean seda liigset kirjusust natuke ülepakutuks.

   Vasta
 1. Kadristik

  Mulle küll väga meeldib – pole kirju miskit! Ja oh see pits… Ma olen täitsa kade kohe! 🙂 Ning pisikust – see oskus mööda külgi maha küll ei jookse 😉 Avardab jälle natuke mõttemaailma ja annab ideid. Ma ise mõtlen küll nii, et nii mõnigi asi tundub, et pole minu jaoks, kuid oskusi ära ka ei annaks (mis sest, et ei kasuta igapäevaselt) 😛 See kõik aitab teisi tehnikaid tehes loomingulisem olla minu meelest 🙂

  Vasta
  1. Meeli Post author

   Just, Kadri! Oskused on üliolulised. Jätkuvalt sulle suured tänud õpetuste eest, loomingulisusele annab see tõesti palju juurde.

   Vasta
 2. Ülle

  Väga ilus! Ega igast käsitööst peagi pisikut saama, aga tähtis on, et oled ühe oskuse jälle juurde omandanud! Ja see on juba midagi…

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s