Sallid, sallid, sallid!



Kevadel sooviti mult 4 salli. Kudusin siiani võidu oma teiste projektidega, kulus selleks natuke üle 100 tunni ning lõpuks ongi nad kõik valmis. Ühte tellitutest olen juba siin blogis esitlenud – Echo Flower Shawl. Nüüd saan ka ülejäänusid näidata.

“Pitsivaht”, kudusin teise värviga, kuid sellega sarnase.
Lõng: E-Villa 8/1, kulus 140g, vardad nr 3,5mm.

Bakau“, mida olen sammuti juba korra kudunud, kuid seekord otsustasin proovida pitslõngaga. Lõng: Garnstudio Drops Lace, kulus 70g, vardad nr 4mm.

Ja viimane – “Valge Tulp”. Tema vanemat õde – Tulbikirjaga rätti olete juba näinud. Seekord on lõngaks jämeduselt sama Ogre peenvillane, kulus 62g, vardad nr 3mm. Tänus suuremale vardale tuli seekord ka sall suurem – 220*102cm. Ja nuppe on selles sallis ka rohkem – 994. Selle salli muster on peaaegu valmis, poordi osas on 2 erinevat varianti ja isegi inglise keelse regivärsi suutsin kirja panna. Veidi veel nokitsemist ja siis saab ta ka avaldatud.

Kõik neli iludust on pakitud ning igaks juhuks, kandes võib äpardusi juhtuda, panin ka pisukese varulõnga kaasa.

14 thoughts on “Sallid, sallid, sallid!

 1. KK

  Väga kenad!
  Minu shotikarätt on drops lace´ist kootud ja no jube kergelt tulevad aasad välja, igale poole haagib kinni. Muidu on mõnus lõng ja kududa oli hea.

  Vasta
  1. Meeli Post author

   Aitäh! Aga ega ta sul seda lõnga katki pole tõmmanud? Lihtsalt venitab aasa välja? Lõng iseenesest on tugev ja naljalt katki ei lähe, seega usun, et tulevasel kandjal pole parandusmaterjali selle salli puhul küll vaja :).

   Vasta
   1. KK

    Ei, katki mitte aga ma vahel panen kotti kui palav päev ja siis jube kergesti jäävad sinna kinni võtmed, kamm jne. Ja siis need niidid tulevad välja kohe mõnuga ja libedalt 😀

    Vasta
 2. Aet

  Tõeline pitsivaht:)) Kuidas sa nüüd kommenteerid seda Drops Lace? Minu arvamust sa tead. Ja pean tunnistama, et see “Tulp” ületab ikka kõik teised rätid! Mäekõrguselt (mis teha, armastan mägesid:)))!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s