Triibuline kaelussall


Nagu igal aastal, toimub ka tänavu Joji grupis KAL. Eelmise aasta jätsin vahele, kuid sel aastal otsustasin taas kaasa lüüa. Arvasin, et mul on kooli kõrvalt piisavalt aega kududa, kuid vaadates, et kuuga olen kolmest kirja pandud projektist ainult ühe valmis saanud, siis tõenäoliselt kõike kolme ma novembri lõpuks tehtud ei saa.

Esimesena panin varrastele huvitava kudumislahendusega kaelussalli – Striped Bobble Cowl. Kaks värvi ja esmapilgul mulje, et kootakse ringselt parem- ja pahempidiste ridadega vaheldumisi. Aga see oli petlik, tegelikult kootakse 99% sallist parempidiselt, lihtsalt töö keeratakse ühenduskohas teatud meetodil ringi.

Vahelduse mõttes on sallis ka mõned auguread. Bobble’d ehk nupukesed tegin kahte moodi. Lilla värviga tegin heegelnõelaga nupukesed, mis kohe kinnitusid mahakudumise rea külge, kuid valgega kudusin rippuvad 5-silmuselised nupukesed. Valged torkavad rohkem silma, eksju 🙂

Tegelikult on rõõmsalt pingevaba kudumine, mis sobib hästi näiteks pikemal autosõidul kõrvalistuja käeliseks tegevuseks samal ajal kui suulise tegevusega lõbustad roolijat.

Natuke tehnilist poolt.

Kaal: 148g (~75 g kummatki värvi lõnga);

Lõng: Cascade Fingering 220 (50g=250m);

Vardad nr 3.

Aga et ülesantust vähemalt 2/3 täita, pean hakkama nüüd sokke kuduma. Lõbus tegevus, kui teemaks on palmikud – Curiosity and Opportunity

 

Pildid tegi @Hiie

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s