Mõtterahu / Calmness of thoughtsMõnusad sokid – Bayerische. Huvitav kudmine, jälgid mustrit ja muust ei ole aega mõelda. Kummagi soki jaoks kulus 3 päeva.
It was interesting knitting – Bayerische socks, I haven’t time to thought nothing else but follow the pattern. I was needed 3 days for each sock.

Lõngaks Ogre poolvillane (40/60), kuna see sallina ei jäänud kena. Seega võtsin teda 4-kordselt ning asusin varrastega nr 1.75 tööle.
The shawl don’t look nice from Ogre’s yarn, so I took 4 strands of yarn and decided to make socks. I choose needles no 1.75.

Nende sokkidega õppisin abivarda kasutamiseta viklite keeramise ära. Tõsi, palmikuid teen ikka lisavarda abil.
In this time I learn to make a twists without of cable needle. But big cables I still can’t make in that way, I need a extra needle for that.

Need sokid siis naljaga pooleks Soktoobri avapauguks, kuigi ma pole kindel, kas osalen. Võib olla projektiväliselt, sest vaatasin oma mustrikogu ja leidsin 2 sokimustrit, mida ma kindlasti tahaksin kohe katsetada.

9 mõtet “Mõtterahu / Calmness of thoughts” kohta

 1. Meeli Postituse autor

  Aitäh kiituse eest!
  Diana, eks ta pisut keeruline oli 4 peene lõngaga kududa – pidin eriti tähelepanelik olema, et mõni neist maha ei jääks. Mõtlesin ka lõngade korrutamise peale, aga kedervarrega oleks see ilmatuma aja võtnud.
  Ülle, just see aja peale tegemine paneb pisut rohkem pingutama. Aga ma arvan, et ma katsun oktoobris oma aastaaegadest viimase – sügistöö – valmis teha (idee on juba kolmveerand aastat olemas).
  Triine, selle ilusa punasega on mul veel üks plaan – aga sellest siis, kui õige aeg käes.
  Heli, panen selle tervistava värvi kõrva taha, et kui nohu-köha piinamas, tean spetsiaalselt jalga tõmmata.

  Vasta
 2. Heli

  Tead, need sokid on sellised isased sokid, jõulised. Ja tubli, et hooajaks punased sokid valmis, punast värvi sokil pidi olema eriline vägi külmetushaiguse vastu.

  Vasta
 3. Triine

  Ilusad! Ilmselt oma osa ka sellel mõnusal punasel toonil. Peab vist ka vardad välja otsima…

  Vasta
 4. Ülle

  Ilusad sokid, tulemus on igati vaeva väärt, mulle väga meeldivad. Kuigi mulle sokke meeldib kududa, siis Soktoobrist jään ka mina kõrvale. Ma viimasel ajal olengi koostegemistel kõrvaltvaataja rollis rohkem, ei meeldi see aja peale tegemine:)

  Vasta
 5. Diana

  Väga ilusad! Tubli töö, ega seda 4 kordselt võetud lõnga just kerge kududa ei olnud, ma arvan.
  Ma ka vist vaatan Soktoobrit kõrvalt ja koon kui tuju tuleb. Aga selles olen ma kindel, et sellest ühisüritusest tuleb päris mitu “tahan teha” sokimustrit juurde. 😉

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s