Liblika lend


Sajab kerget lund, maa kattub pehme vaibaga. Liblikad on end juba talveunne sättinud… Aga ei, paar valget liblikat liugleb talvises külmuses.

Nupud on toredad, ilusad ja kinnitavad, et sall on käsitsi kootud. Nendest on vahva uusi motiive nuputada. Seekordse inspiratsioonipuhangu leidsin sõbra blogi nimest – „The Flight of the Butterfly“. Lugege ka blogi seletust, see annab just selle õige tunde. Ja mul on väga hea meel, et Eda lubas mul seda nime kasutada. Suur, suur aitäh talle!

Aet ja Diana on selle mustri läbi kudunud ja tänu neile sai lõplik versioon veel parem. Aitäh teile!

Suurima muutuse on läbi teinud keskmine liblikas – otsutasin, et ka tema peab jääma sallile kenasti ühes tükis. Tegin pisut kelmust ka :), kesksilmused on vaja kokku kududa ja neist veel nupp moodustada, sel juhul tuleb liblika keha täpselt sama nagu ülejäänud liblikatel. Kes aga seda liiga keeruliseks pealgab, võib rahulikult nupu sinna tegemata jätta.

Seda veel ka, et lugesin nuppe mitmeid kordi kokku – Aetil on nüüd üks arv, Dianal teine ja minul kolmas – 1766. Loodan, et see viimane on õige, sest keskmisest liblikast tuli veel nuppe ju juurde.

Kudumiseks kasutasin Liina käest ostetud peenvillast segulõnga (70% villa, 20% siidi, 10% kašmiiri). Jätkuvalt ei väsi seda kiitmast, meeldivalt ühtlane, luksusliku läikega, imepehme ja nupukudumine on sellega suisa lust. Kulus sellele sallile, kus nupud on 7-kordsed, 78g. Mõõdud on 202 x 100 cm.
Vardad ülesloomisel nr 5mm ja kudumisel 2,75mm.

Aga nüüd on see pikk töö saanud avalikuks!

Kui soetad mõne mu varasema sallimustri (Early Spring Tulip või From Estonia – with Love või Moring Star), on alates 16.detsembrist kuni uue aastani sellele uuele mustrile soodukas -50%.

Järgmiste kudumiteni!

4 mõtet “Liblika lend” kohta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s